Moderní montovaná dřevostavba na klíč

Právě se chystáte koupit si vlastní rodinný domek a zvažujete, zda je dřevostavba pro Vás správnou volbou? Protože je koupě domu velkým rozhodnutím, je důležité si všechno důkladně promyslet a získat co nejvíce užitečných informací. Proč tedy zvolit dřevostavbu na klíč? K tomu Vás může přesvědčit hned několik důvodů. 

 

Prvním, který hovoří pro volbu dřevostavby, je rychlejší realizace stavby Vašeho domu. Rychlost však samozřejmě neubírá na kvalitě, vše souvisí s jednodušší výstavbou, která je s montovanou dřevostavbou spojena. 

 

Rychlejší a jednodušší práce pak vede k nižším nákladům se stavbou spojených a to z hlediska práce i použitého materiálu. Nízké náklady doprovází nejenom výstavbu dřevěných rodinných domů, ale také jejich provoz, protože jsou projektovány jako nízkoenergetické

 

Vaše bydlení tak bude nejenom pohodlné a příjemné, ale také méně finančně náročné. V neposlední řadě ve prospěch dřevostaveb hovoří také ekologičnost. Jak již název napovídá, domy jsou postavené ze dřeva a použité materiály jsou tak přírodní. Také úspora energií během bydlení přispívá k šetření přírody. To, že je celá stavba provedena pro Vás na míru, je už jen třešničkou na dortu.


Publikováno: 05.02.2015


FAKTA A ČÍSLA

Řekli o nás

Patrik, Zuzana a Filípek Burdovi

Společnost Metio s.r.o. splnila všechny naše požadavky, jak na průběh výstavby, tak na konečnou podobu našeho vysněného domku.
cena od 0 Kč

Šárka Regásková a Jaroslav Picka, Velký Ratmírov

Naše tříčlenná rodina si dřevostavbou od fy Metio splnila sen. V domku, jež jsme vyměnili za panelákový byt, máme krásné, komfortní a moderní …
cena od 0 Kč

Další reference