Dřevostavbu? Ale od koho?

Rozhodli jste se postavit dřevostavbu a nevíte, na koho se obrátit? Výhody dřevostavby nejspíš už máte nastudované, ale nyní prohlížíte internet a tápete, kdo Vám vysněný dům postaví? Proč si vybrat menší firmu, jakou je Metio

 

Stavba dřevostavby má u nás ne příliš dobré reference, a proto je třeba zvolit firmu, která svou práci odvede tak, jak má. Možná si říkáte, že pro stavbu svého domu byste měli zvolit velkou známou firmu. Avšak vybrat si menší regionální firmu má také své jisté výhody. Firmy s místní působností mají větší přehled o kraji, kde působí, a lepší kontakty na místní subdodavatelské firmy. Malá firma Vám díky tomu, že nemá zdaleka tolik zakázek jako celorepublikově působící firma, může věnovat skutečně osobní přístup. Udělá si čas na společné konzultace, je velmi variabilní v průběhu výstavby a v neposlední řadě nabídne precizně odvedenou práci. Oproti velkým firmám se můžete spolehnout na rychlejší dobu přípravy a realizace domu.

 

Firma Metio, která staví dřevostavby v Jižních Čechách a na Vysočině Vám může nabídnout kvalitní práci, kterou můžete vidět na vlastní oči. Naše referenční domy si můžete přijít prohlédnout do Velkého Ratmírova u Jindřichova Hradce nebo do Adamova u Českých Budějovic. Po předchozí dohodě Vám sjednáme schůzku s majiteli nemovitostí.


Publikováno: 05.02.2015


FAKTA A ČÍSLA

Řekli o nás

Patrik, Zuzana a Filípek Burdovi

Společnost Metio s.r.o. splnila všechny naše požadavky, jak na průběh výstavby, tak na konečnou podobu našeho vysněného domku.
cena od 0 Kč

Šárka Regásková a Jaroslav Picka, Velký Ratmírov

Naše tříčlenná rodina si dřevostavbou od fy Metio splnila sen. V domku, jež jsme vyměnili za panelákový byt, máme krásné, komfortní a moderní …
cena od 0 Kč

Další reference