Podkroví a půdní vestavby

Potřebujete zrekonstruovat podkroví, postavit půdní vestavbu nebo získat zcela nový obytný prostor? Přemýšlíte, jak z nevyužitých prostor vytvořit praktické místo na skladování věcí, nebo atraktivní bydlení? Nemusíte se o nic starat. Nechte to na nás! Zabezpečíme veškeré stavební práce včetně kompletních návrhů a dodávek interiérů. Na Vás je pouze užívání nového prostředí, ve kterém se díky použitým dřevěným materiálům budete cítit příjemně. 

 

Naučte se prostory, které kdysi sloužily k jiným účelům, využívat mnohem efektivněji. Jejich rekonstrukcí zvýšíte nejen komfort svého bydlení, ale také cenu Vaší nemovitosti. Půdní vestavby nabízejí způsob, jak rozšířit obytnou plochu domu o zajímavé a originálně řešené prostory, nebo vytvoření potřebného místa na skladování sezónních věcí. Inovace podkroví a půdy je tak vždy dobrou volbou, které nebudete litovat. 

 FAKTA A ČÍSLA

Řekli o nás

Patrik, Zuzana a Filípek Burdovi

Společnost Metio s.r.o. splnila všechny naše požadavky, jak na průběh výstavby, tak na konečnou podobu našeho vysněného domku.
cena od 0 Kč

Šárka Regásková a Jaroslav Picka, Velký Ratmírov

Naše tříčlenná rodina si dřevostavbou od fy Metio splnila sen. V domku, jež jsme vyměnili za panelákový byt, máme krásné, komfortní a moderní …
cena od 0 Kč

Další reference